Casieri

Job expirat

Companie
SC BILLA ROMANIA SRL
Posturi disponibile
1
Domeniu
Alimentatie / Comert
Nivel experienta
6 - 12 luni
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Brasov
Sibiu
Tara
ROMANIA
Valabilitate
15-10-2011 : 15-10-2011
0
Numar de aplicatii
1286

Responsabilitati

- emite bonul fiscal pentru produsele cumparate de client si incaseaza contravaloarea acestuia

Cerinte

studii medii finalizate
- capacitatea de a lucra cu oameni si valori materiale
- simt de raspundere si seriozitate
- dinamism si atentie distributiva
- flexibilitate si rezistenta la stres

Beneficii Oferite

un loc de munca sigur si stabil într-o companie de viitor
- un mediu de lucru dinamic într-o companie internationala
- perspective de promovare

Descrierea firmei

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Casier