CASIERE

SC.MAISON DU BON PAIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca iti doresti un job in vanzari, ai abilitati excelente de comunicare, iti place lucrul cu oamenii, cunostiinte casa marcat, dinamism, experienta minima in vanzari, atunci ne poti trimite CV-ul tau doar cu un click.

Iti uram mult succes!

CERINTE

- cunostiinte casa marcat si POS
- experienta vasta sau minima in vanzari ;
- persoana cu atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu fix si comision din vanzari , bonus pentru indeplinirea si depasirea targetelor
- Posibilitatea de promovare
- Training pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzare si negociere
- Mediu de lucru dinamic si antrenant.

Boulangerie de lux, Grenier a Pain, prima franciza a lantului Grenier a Pain in Romania, localizata in zona de nord a Bucurestiului promoveaza produse de o calitate superioara, oferind spre vanzare o gama variata de delicatese, pregatite dupa retete speciale.