Casiere

SC.MAISON DU BON PAIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bistro in zona Centrul Vechi ,Aviatiei si Pta.Alba Iulia angajeaza casiere vanzatoare cu sau fara experienta.

Pachetul salarial este unul atractiv si conditiile de munca optime.
Daca esti o persoana cu experienta, dinamica, entuziasta, cu abilitati de comunicare, si doresti sa te dezvolti pe plan profesional intr-un mediu modern si placut, te asteptam in echipa !

CERINTE

- fete/baieti prezentabili,comunicativi,atitudine pozitiva si politicosi.
- studii medii;
- limba engleza conversational
- experienta minima in vanzari

BENEFICII OFERITE

- carte de munca ;
- salariu atractiv; bonusuri;
- posibilitate de promovare;
- colectiv tinar si dinamic;
- mediu de lucru placut.

Boulangerie de lux, Grenier a Pain, prima franciza a lantului Grenier a Pain in Romania, localizata in zona de nord a Bucurestiului promoveaza produse de o calitate superioara, oferind spre vanzare o gama variata de delicatese, pregatite dupa retete speciale.