Casiera - Full Time, Showroom Crangasi

eMAG.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Incasarea facturilor numerar sau cu POS;
•Emiterea facturilor fiscale si chitantelor;
•Verificarea Registrului de casa si a banilor incasati;
•Ordonarea si arhivarea zilnica a documentelor gestionate;
•Pregatirea numerarului pentru trimiterea la banca;
•Crearea si mentinerea unui climat placut, in relatiile cu clientii;

CERINTE

•Experienta de minim 6 luni intr-un post similar;
•Studii medii;
•Nivel minim de cunoastere a pachetului office;
•Cunostinte minime de contabilitate primara si facturare;
•Bune abilitati de comunicare;
•Un coleg/a cu bune abilitati numerice, capacitate de asumare a responsabilitatilor si rapiditate in operare documente si gestionare numerar;

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial competitiv;
•Politica de beneficii atractiva;
•Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica;
•Acces la ultimele tehnologii si echipamente IT;
•Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;

Lansat în 2001 ca un magazin online de sisteme de calcul si produse de birotica, eMAG se numara printre creatorii pietei de comert electronic din România. Adaptarea permanenta a serviciilor la realitatile pietei sii orientarea catre client au propulsat si au mentinut eMAG în pozitia de lider constant al pietei.

eMAG are un portofoliu în care se regasesc atât produse si solutii IT si de comunicatii, cât si echipamente electronice si electrocasnice, oferta sa extinzându-se permanent. Compania opereaza magazinul www.emag.ro precum si sapte showroom-uri deschise în Bucuresti, Iasi, Ploiesti, Cluj, Timisoara, Constanta si Craiova.

In cei 9 ani de activitate, echipa eMAG a crescut in ritm alert, ajungand in prezent la un numar de aproximativ 300 de angajati. eMAG sustine in continuare dezvoltarea fortei de munca din Romania, oferind locuri de munca de inalta specializare, intr-o piata in plina evolutie.