Casier Supermarket ShopandGo

Rexim Com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• sa indeplinesti corect sarcinile specifice fiecarui post;
• sa cunosti si sa promovezi produsele marca proprie;
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru

CERINTE

• Diploma Bacalaureat cerinta obligatorie
• Calificare in domeniu cerinta obligatorie pentru Vanzator
• Experienta anterioara in comert constituie avantaj;
• Orientare si deschidere catre client;
• Responsabilitate si seriozitate;
• Dinamism si spirit de initiativa;
• Flexibilitate si spirit de echipa;
• Obligatoriu minim 1 an experienta intr-o pozitie similara;

BENEFICII OFERITE

• salariu competitiv;
• posibilitati reale de dezvoltare a carierei;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie in domeniul comertului cu amanuntul