Casier - Sediul Central (perioada determinata 3 luni)

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasoara toate activitatile cu privire la incasarea si plata in numerar, atat in moneda nationala cat si in valuta, inclusiv operatiuni de schimb valutar si raspunde pentru corectitudinea acestor tranzactii;
- Verifica autenticitatea bancnotelor in lei si valuta;
- Participa la toate operatiunile de aprovizionare a sucursalelor bancii si/sau altor banci cu numerar lei si valuta, daca are aceasta competenta;
- Intocmeste documentele pentru incasari si plati, respectiv foaie de varsamant, ordin de plata si buletin de schimb valutar;
- Tine evidenta zilnica a incasarilor si platilor efectuate;
- Raspunde de arhivarea tuturor documentelor referitoare la activitatea sa si efectueaza zilnic clasarea, numerotarea si sigilarea documentelor privind operatiunile de casierie.

CERINTE

- Absolvent studii medii/superioare ;
- Experienta in functia de casier (minimum 1 an);
- Abilitati de comunicare, atitudine proactiva;
- Cunostinte de utilizare a calculatorului.

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!