Casier pentru Agentie Pariuri Sportive

AMAZON PRINTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salariatul are urmatoarele obligaţii:

- Ofera clientilor toate informatiile referitoare la modul de functionare al aparatelor la regulile de joc si pentru pariuri sportive
- Supravegheaza permanent modul de desfasurare a activitatii in sala de pariuri
- Intocmeste actele necesare pentru evidenta casieriei si preda gestiunea
- Respecta regulile de primire, evidenţă, păstrare si eliberare a sumelor de bani;
- Efectueaza operatiunile de plati si incasari;
- Raporteaza sefului ierarhic neregulile aparute in sala de jocuri;
- Realizeaza platile corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti si incaseaza contravaloarea serviciilor

CERINTE

Cerinte:

Angajam personal tinar si dinamic cu/fara studii superioare terminate.
Pozitiile vacante sunt cele de Casier pentru Agentie Pariuri Sportive SI Supraveghetor Jocuri electronice.
Candidata(candidatul) va trebui sa corespunda urmatoarelor criterii:
- Experienta in domeniu este un avantaj
- Minim studii medii, finalizate cu diploma de Bacalaureat
- Disponibilitate program flexibil: ture de 3 zile cu10 ore ( 3 zile libere)
- Orientare catre client
-Aptitudini aritmetice si de calcul numeric
- Structura logica
- Persoana disciplinata, dedicata, responsabila
- Bune abilitati comunicare cu oamenii, calm si stapanire de sine;
- Prezenta placuta si optimista
- Aptitudini bune de operare PC

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salarizare deosebita
Program flexibil, Training
Bonusuri lunare
Mediu de lucru deosebit

DESCRIEREA FIRMEI

activitati de productie publicitara si consultanta