CASIER

TALENT CENTER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de Casierie pentru un restaurant tip auto-servire.

CERINTE

-Un minim de experienta pe un post similar
-Disponibilitate program full-time
-Atentie la detalii si calcule

BENEFICII OFERITE

Salariu fix motivant, bonuri de masa, prime de Craciun, de Paste, de ziua de nastere si bonusuri lunare.

Talent Center este dedicat celor care vor sa isi descopere adevarata vocatie si pasiune profesionala.

Talent Center se dedica oamenilor talentati, care:

- isi doresc un job
- isi cauta un job nou
- vor sa se reorienteze profesional
- celor care vor sa devina antreprenori
- doresc sa isi descopere talentele si pasiunile

Talent Center pune accent pe talentul tau, pe ceea ce stii tu cel mai bine sa faci, si promite sa gaseasca solutia cea mai potrivita din punct de vedere profesional pentru tine.
Credem cu tarie ca un om talentat, este cu atat mai valoros cu cat ocupa jobul care i se potriveste ca o manusa.

detalii despre domeniul de activitate al firmei: www.talentcenter.ro