Casier

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Comunicarea cu clienții magazinului (punctului de vânzare);
- Organizarea cadrului general de deschidere și închidere a activității magazinului (punctului de vânzare);
- Încasarea contravalorii mărfii de la clienți, în prezența acestora, prin numărare faptică;
- Eliberarea bonului fiscal/facturii;
- Confirmă cantitativ comanda clientului pentru facturare/plată;
- Participă la activitatea de inventariere al stocurilor de marfă și obiectelor de inventar;
- Răspunde de exactitatea datelor înscrise în registrul "monetar personal la intrarea in serviciu" și are obligația de a nota informațiile în acest registru;
- Transmite în timp util situațiile financiare zilnice, precum și cele solicitate de către conducerea societății în conformitate cu procedurile stabilite sau dispozițiile superiorilor;
- Eliberează tuturor clienților bon de casă;
- Propune clientilor existenți noi comenzi.
Program L-S, magazin zona Lacul Tei (Maica Domnului).

Trimiteti cv si la adresa: personal@syscom-metering.ro

CERINTE

- Studii liceale finalizate, reprezinta un avantaj un curs de contabilitate;
- Experienta pe postul de casier/a - min. 2 ani, in domeniul produselor non-food;
- Domiciliul in sector 2 reprezinta un avantaj (Lacul Tei, Obor, Stefan cel Mare, Maica Domnului);
- Corectitudine, atentie, tinuta ingrijita, seriozitate, comportament orientat pe client, disponibilitate pentru program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu.