Camerista hotel

REI Facility

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza zilnic curatenia (maturat, aspirat, spalat, sters praf, dezinfectat) in conditii corespunzatoare a spatiilor repartizate;
- Curata si dezinfecteaza zilnic grupurile sanitare cu materiale si ustensile specifice acestor locuri;
- Verifica functionalitatea instalatiilor sanitare si semnalează personalului de intretinere-reparatii eventualele defectiuni;
- Asigura aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare;
- Pastreaza in bune conditii echipamentele si materialele de curatenie ce le are in grija, anuntand cand acestea nu mai corespund sau sunt insuficiente;
- Colecteaza zilnic sacii cu gunoi din spatiile de cazare si birouri;

CERINTE

• serioasa, responsabila, atenta la detalii, ordonata, rapida si meticuloasa
• aspect ingrijit, punctuala si sociabila, capabila de lucru individual si in echipa;
• reprezinta un avantaj experienta anterioara intr-un job similar

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv,
- tichete de masa
- program de lucru 8 ore/zi
- activitatea se desfasoara in hoteluri de minim 3 stele

REI Facility este o companie care isi propune un obiectiv ambitios, si anume, crearea si dezvoltarea proiectului de economie sociala “Evoluam cu SEnS”. Cu ajutorul acestui proiect, prin prestarea de servicii de curatenie, dorim sa oferim o sansa persoanelor defavorizate care, datorita resurselor limitate, duc o viata la limita subzistentei.