Cameristă - Hotel 4*

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

- Curățenia camerelor ocupate;
- Schimbat lenjerie de pat;
- Șters praf (mobilier, corpuri de iluminat, tablouri), geamuri, curățat vesela și tacâmurile;
- Semnalare defecțiuni tehnice – inundație, obiecte sanitare defecte, înfundate, deteriorări ale mobilierului, mochetei, becuri arse, etc.;
- Ridicarea lenjeriei clienților și predarea ei, curățenia băilor, completarea produselor din baie;
- Verificarea camerelor care nu sunt ocupate (aerisire, stergere praf);
- Predarea obiectelor uitate de către clienți;
- Participarea la sedințele periodice de instruire în cadrul serviciului sau societății.

CERINTE

- Studii medii / școală profesională;
- Atitudine prietenoasă și serviabilă;
- Seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- O masă asigurată pe zi.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.