Call center - sondaje opinie Bucuresti

KANTAR Millward Brown

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea sondajelor de opinie pe baza de chestionar - intrebarile se refera la parerea consumatorilor in legatura cu bunuri si servicii de larg consum (servicii din industria alimentara/ bancare/ telefonie mobila etc), scopul fiind imbunatatirea produselor;

CERINTE

-disponibilitate minima de 4h/zi
-cunostiinte de utilizare a tehnologiei

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a opta pentru program flexibil;
- Se acorda bonusuri pentru performanta;
- Eliberare adeverinta de practica pentru studenti.
- Posibilitate de avansare in cariera, in domeniul cercetarii de piata
- Mediu de lucru prietenos si suportiv, indrumare profesionala prin training-uri si workshop-uri

KANTAR Millward Brown este o agentie globala de cercetare specializata in eficienta advertising-ului, comunicare strategica si cercetare de media si brand equity. Millward Brown isi ajuta clientii sa dezvolte branduri puternice prin solutii extensive bazate pe cercetare calitativa si cantitativa.