Operator telefonic de vanzari

Telemarketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie internationala, Mediashop Holding Gmbh, care se ocupa de telemarketing (vanzari DRTV si prin reclame pe canalele de televiziune). Oferim produsele noastre printr-o varietate de canale media (TV, ziare, internet), avem propriul site www.mediashopro.eu Compania noastra se extinde acum si pentru departamentul romanesc cautam parteneri (Apeluri de ieșire, intrări ,inbound,outbound). La initierea apelurilor de ieșire lucrăm din baza noastră de date proprie, sunăm clienții care au cumpărat anterior de la noi. În acest scop, căutăm un partener extern si nemnumarati operatori de telefonie

Dacă oferta noastra v a trezit interesul , vom fi bucuroși să răspundem daca aveti intrebari și să vă oferim mai multe informații.

CERINTE

Initierea de apeluri de tip Outbound si de asemenea preluarea si prelucarea comenzilor Inbound.
Cunoasterea limbii romane la nivel avansat
Cunoasterea limbii maghiare la nivel mediu
Cunostinte medii de calculator
Internet ,casti cu microfon si calculator propriu.

BENEFICII OFERITE

Oferta part time,full time,bonus atractiv cu procentaj din vanzari,treininguri gratuite,munca atractiva intr o echipa si o companie multinationala.
Job ideal pentru mame cu copii mici ,studenti ,elevi
Program flexibil,muna la domiciliu.

Compania noastra functioneaza din 1992. Produsele noastre sunt vândute în principal prin oferte directe de televiziune și prin intermediul marketingului online.Call Center Home Operator