Call center

SC E-KO ENGINEERING SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti place sa vorbesti la telefon? Iti doresti un program de lucru full- timesau part-time?
Cautam noi colegi care sa ne ajute la programari prin telefon a serviciilor si pachetelor de servicii pe care le ofera un important client.
Responsabilitati:

- Efectuarea de apeluri si gestionarea lor conform procedurilor specifice
- Indeplinirea obiectivelor de programari

CERINTE

Cerinte:

- abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere
- dorinta de autosustinere financiara
- orientare catre client
- seriozitate si dorinta de afirmare
- atitudine pozitiva
- punctualitate
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- candidatii fara experienta, dar cu potential sunt ajutati sa isi dezvolte abilitatile
- oportunitatea de a lucra pentru clienti renumiti pe piata
- sansa de a construi o cariera in domeniul comunicarii, intr- un mediu tanar si dinamic
- oportunitati reale de promovare
- training- uri specializate

Pachetul salarial este format din:

- bonusuri si comisioane corelate cu rezultatele

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA SI VANZARI