CAEP | Center For American Exchange Programs Manager de Program Work and Travel

CAEP | Center For American Exchange Programs

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea și dezvoltarea bazei de studenți potențiali pentru programul Work and Travel;
- Promovarea Programului Work and Travel şi a Cursurilor de Limbă Engleză;
- Contactarea şi informarea clienţilor despre etapele programului;
- Participarea activă la implementarea campaniilor de vânzări.

CERINTE

-Vârsta până la 26 ani;
-Studii superioare finisate sau în curs de finisare;
-Cunoaşterea calculatorului la nivel avansat;
-Cunoaşterea limbii engleze şi experienţa de lucru în domeniul managementului şi vânzărilor constituie un avantaj.
- Bune abilitați de comunicare și negociere:
- Persoana dinamică, cu inițiativă, sociabilă;

BENEFICII OFERITE

- Salariu + Bonusuri foarte motivante
- Telefon și laptop de serviciu;
- Oportunitatea de a lucra alături de un colectiv tanăr și orientat către performanță;
- Seminare și activități de team-building;

CAEP – are misiunea de a schimba viaţa tinerilor spre bine prin convingerea lor să înveţe Limba Engleză şi să participe în programe de Schimb Cultural, Călătorii şi Muncă.