Căutăm STUDENT

C.M.D. Systems S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- deplasări în teren, în special în Bucureşti şi împrejurimi (bicicletă, mijloace de transport în comun, autoturism)
- supraveghere şi verificare lucrări din mai multe domenii (electric, instalaţii, securitate, construcţii, administrare clădiri, etc)
-aprovizionare cu materiale
-etc

CERINTE

-abilităţi multitehnice
-dornic de a munci şi a învăţa lucruri noi din mai multe domenii tehnice
-motivat
-bun organizator
-adaptabil la nou
-dispus la deplasări în ţară şi străinătate

BENEFICII OFERITE

-program foarte flexibil (2-6 ore zilnic)
-salariu motivant
-posibilitate de avansare rapidă
-decontare transport
-bonuri de masă

Suntem o companie specializata in servicii multi-tehnice, va oferim o gama larga de servicii, inclusiv de management tehnic și întreținere, precum și de gestionare a energiei durabile. Ca o companie cu contracte internationale, clientii nostri pot beneficia de fel atât de experiența noastră cat și de standardele noastre internaționale. Fie că este vorba de servicii individuale sau de servicii integrate, vom personaliza individual soluțiile de management pentru clientii nostri.