Business Sales Representative

SC BUSINESS CARE TELECOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Calificarea necesară:
• Experienţă în vânzări, de preferabil vânzări directe;
• Excelente abilităţi de comunicare;
• Permis de conducere categoria B;
• Abilităţi de PC: Word, Excel, E-mail;
• Ţinută business/profesionalism;
• Persoană orientată către client şi atentă la detalii;
• Capacitate de învăţare rapidă şi de gestionare a mai multor sarcini simultan;
• Atitudine pozitivă şi persuasiune;
• Discernământ şi capacitate de a rezolva problemele;
• Rezistenţă la efort şi stres;
• Corectitudine şi loialitate faţă de firmă, flexibilitate;
• Diploma universitară este un plus;
• Cunoaşterea limbii engleze/maghiare este un plus;
• Alte cursuri de pregătire reprezintă un plus.

CERINTE

RESPONSABILITATI:
Principalele atribuţii ale noului nostru coleg sunt :
• de a identifica, evalua şi oferta un număr de societăţi comerciale din aria geografică arondată;
• realizarea planului de vânzări prin vânzarea directă de produse/ servicii în zona alocată;
• menţinerea clienţilor existenţi prin construirea de relaţii puternice şi asigurarea unei experienţe bazate pe încredere şi parteneriat;
• creşterea cotei de piaţă a produselor/ serviciilor;
• creşterea profitabilităţii clienţilor prin angajamente pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

OFERTA (bonusuri, beneficii):
• Pachet salarial atractiv;
• Bonusuri în funcţie de performanţă;
• Maşină de servici, laptop, telefon;
• Training-uri specializate şi suport continuu pentru creşterea profesională cu o echipă entuziastă de tineri profesionişti;
• Şansa de a construi o carieră în vânzări într-un mediu tânăr şi dinamic;
• Oportunităţi de promovare.

Misiunea noastră este să asigurăm excelenţa în domeniul soluţiilor de comunicare oferite de Orange România şi a relaţiilor cu clienţii. Investim permanent în oameni, procese şi tehnologie pentru a asigura un nivel maxim de performanţă în serviciile oferite clienţilor noştri.
Profesionalismul, orientarea către clienţi, spiritul de echipă şi inovaţia sunt valori ce caracterizează fiecare membru al echipei care a ales să ni se alăture. Plătim bine rezultatele şi apreciem efortul, consecvenţa şi proactivitatea. Ne dorim ca toţi cei care fac parte din echipa noastră să se poată dezvolta, atât în planul abilităţilor, cât şi al carierei.