Business Development Player

Zarp Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mulți îl numesc job, alții muncă, noi îl numim, prietenește, Business Development Player. Suntem o echipă de oameni dedicați activităților cu cei mai simpatici clienți, copiii, organizăm tabere școlare, petreceri tematice, ateliere, excursii. Sute de copii, părinți, învățători, profesori ne devin prieteni în fiecare an, așadar avem nevoie de forțe proaspete pentru a-i face să fie bucuroși că ne-au ales.

Ce trebuie să faci tu?
Avem nevoie de cel mai frumos mix între abilitățile tale de persuasiune, vânzare, business development pentru ca serviciile noastre să ajungă la un număr cât mai mare de copii, dar și de:
- Identificarea prospecților de vânzare a serviciilor marca Prietenii Tăi
- Identificare oportunități de colaborare cu parteneri și furnizori
- Ofertare personalizată
- Activități de coordonare prin implicare activă în activitățile cu cei mici
- Abilități de comunicare perfectă, atât cu cei mici, cât și cu părinți, profesori, parteneri
- Fii creativ! Încurajăm creativitatea în toate formele ei.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră! Trimite-ne aplicația ta pe adresa office@prietenii-tai.ro, iar noi îți vom povesti mai multe despre activitatea noastră la un ceai cald, în sediul Prietenii Tăi!

CERINTE

Pentru a te încadra în profilul colegului ideal, trebuie sa ai următoarele calități:
- punctual
- organizat
- persuasiv
- cunoștințe utilizare pachet Office

BENEFICII OFERITE

Ce oferim noi, la Prietenii Tăi?
- Un mediu de lucru cu adevărat prietenos, într-o echipă ce se dezvoltă constant
- Oporunități de deplasare în cele mai frumoase locații din România, alături de colegii de echipă și de copii
- Beneficii complete pe toată perioada deplasărilor
- Un pachet salarial extrem de motivant
- O doză consistentă de râsete și bucurii, pe care, cu siguranță, nu le regăsești în cele mai multe dintre job-uri

Prin companiile sale, Zarp Grup oferă servicii integrate educative, de training și informare, de consultanță și de team building, adaptând tendințe, strategii și echipe de lucru pentru fiecare dintre proiectele pe care le oferă.