Business development manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Indeplinirea obiectivelor companiei
-Recrutarea, coordonarea si controlul unei echipe proprii
-Instruirea echipei proprii
-Mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliu
-Activitati administrative
-Excelente abilitati de relationare, negociere si organizare
- Creativitate, initiativa, spirit de echipa, loialitate

- relationarea cu reprezentantii partenerilor din Romania
- participarea la discutiile/ negocierile cu alti potentiali parteneri
- supervizarea activitatilor de vanzari/recrutari ale echipei si companiei
- organizarea si sustinerea trainingurilor pentru membrii companiei
- sustinerea si monitorizarea programelor motivationale adresate colegilor/partenerilor/echipei din cadrul companiei
- lucrul individual membrii companiei pentru sustinerea acestora in procesul de invatare / vanzare
-dezvolta, organizeaza, planifica, coordoneaza si controleaza strategiile si tacticile de promovare ale produsului companiei de turism;
-se ocupa de organizarea prezentarii si promovarii produselor companiei;
-discuta cu leaderi de opinie din specialitatea de care este responsabil, pentru a explica avantajele utilizarii produsului oferit si pentru a culege informatii despre gradul de cunoastere/utilizare al acestuia;
-acorda suport echipei de promovare, urmarind implementarea planurilor de actiune

CERINTE

-Sociabil, comunicativ, energic si orientat catre lucrul cu clientii
-Orientat catre atingerea obiectivelor si livrarea rezultatelor
-Abilitati de operare PC
- abilitati de comunicare si relationare foarte bune
- capacitate de motivare

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala in cea mai mare companie de turism prezenta in peste 28 de state;
- conditii excelente de lucru;
- pachet salarial atractiv;

Venituri lunare:

1) Senior Partner 1500 $
2) Director - 2500 $
3) Regional Director - 5000$
4) International Director - 10.000$

- bonus (rata platita de companie ) pentru achizitionarea unui autoturism - la atingerea unui anumit grad de performanta
- bonus (rata platita de companie) pt achizitionarea unui apartament/case - la atingerea nivelului urmator de performanta
-bonus ( vacante in locatii exclusiviste platite de companie de peste 10.000 de dolari) la atingerea celui mai inalt grad in companie