Business developer / Reprezentant vanzari

Doladela Distributie

Job expirat

RESPONSABILITATI

• prospectarea si identificarea de noi clienti;
• identificarea persoanelor de decizie si stabilirea de intalniri;
• promovarea imaginii si serviciilor companiei;
• dezvoltarea si mentinerea bazei de clienti pentru atingerea obiectivelor solicitate;
• realizarea rapoartelor in conformitate cu indicatorii solicitati;
• cunoasterea si analizarea concurentei;

CERINTE

• Abilitati de prezentare, promovare si vanzare a serviciilor companiei
• Capacitatea de a construi si de a mentine relatii de durata cu partenerii nostri
• Dinamic, comunicativ si dornic de performanta;
• Orientare catre client si catre rezultate
• Permis auto categoria B
• Cunostinte PC (Windows, MS Office)
• Experienta in vanzari produse PVC sau metalurgice constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

• Masina
• Laptop
• Telefon
• Salariu + bonus de performanta motivant

Doladela Company este o companie cu experienta de peste 19 ani in productia unei game variate de produse destinate constructiilor civile si industriale, cu o capacitate de productie de peste 4000 tone/luna otel prelucrat.
Prelucram tabla din starea de rulou si obtinem tabla lisa, tabla cutata, armaturi pentru profile PVC, profile din otel zincat pentru hale si structuri metalice, sipci metalice de gard si alte profile metalice speciale, intr-o gama dimensionala variata si in cadrul unui sistem de management al calitatii.

Misiune, valori
Misiunea companiei noastre este de a investi continuu in tehnologii si modernizari pentru satisfacerea permanenta a clientilor si asigurarea unei colaborari de lunga durata.
Am ales sloganul “CU NOI CASTIGI INTOTDEAUNA” intrucat acesta reflecta angajamentul pe care ni l-am asumat.
Stim ca putem construi acest deziderat intrucat ne bazam pe valori implementate adanc in cultura noastra organizationala si anume:
relatiile de tip “castig-castig”
principialitate
eficienta organizationala
Acestea sunt valorile care ne ghideaza si ne ajuta sa ne indeplinim misiunea.
Resurse umane
Am creat o echipa de oameni calificati si cu experienta, care asigura servicii de valoare si produse de calitate clientilor nostri, implicandu-se cu responsabilitate si dedicare in ceea ce fac.