Business Developer PieseAuto.ro

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti plac provocarile si succesul?
Vino in echipa care a adus o crestere de 300% intr-un an de zile.
Proiecte online, creativitate, lideri nationali, cautam un partener in echipa ca sa implementam noi strategii de business in internet.

CERINTE

Creativitate, optimism, viziune;
Abilitati de lucru in echipa;
Bun comunicator;
Experienta in dezvoltarea de afaceri;
Experienta in online si marketing poate fi un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Formare profesionala si personala intr-un mediu profesionist si dinamic;
Tichete de masa;
Acces gratuit la sala de fitness si cabinet de masaj;

Active SOFT este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (13 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Peste 200 de angajati si colaboratori se dedica zilnic viziunii noastre, pentru a oferi vizitatorilor online: informatii, servicii si recomandari de calitate.

Dintre proiectele noastre de top amintim: 220.ro, 4tuning.ro, Calificative.ro, Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, Referat.ro, SfatulMedicului.ro, Studentie.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.

Active SOFT - smart internet aplications.