BUSINESS DEVELOPER

HR TIME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea portofoliului de clienti;
- asigurarea unui inalt nivel de customer service clientilor din portofoliu;
- preluarea solicitarilor de oferta primite pe diverse canale si adresarea lor intr-o maniera profesionista;
- promovarea eficienta a serviciilor de resurse umane;
- atingerea obiectivelor de business stabilite.

CERINTE

- persoana implicata, dedicata atat clientilor cat si companiei, perseverenta in urmatirea obiectivelor comune;
- foarte bune abilitati de comunicare, negociere, persuasiune, prezentare catre client;
- abilitati dezvoltate de customer service, account management;
- cunostinte Office, internet;
- minim 2 ani in vanzarea de servicii, constituie un avantaj experienta in vanzarea de servicii HR.

Daca va doriti sa contribuiti activ la cresterea unui antreprenoriat romanesc, sa faceti echipa cu oameni entuziasti si profesionisti, nu in ultimul rand sa aveti un parteneriat corect bazat pe seriozitate si incredere pentru beneficii reciproce, ne vom bucura sa va cunoastem!

Asteptam cu interes aplicatiile, le vom trata cu maxim de confidentialitate pe toate, insa numai candidatii considerati eligibili vor fi contactati pentru discutii ulterioare!

Va multumim!

HR TIME, Marca Inregistrata

Recrutare si selectie / Consultanta resurse umane / Consiliere vocationala