Burger Van angajeaza bucatar

SC BURGEVAN BISTRO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Burger Van este primul food-truck din Bucuresti. Colindam orasul in lung si-n lat si fericim oamenii cu burgerii nostri.

In principal cautam bucatari dispusi sa colinde festivalurile gastronomice si de muzica alaturi de noi, insa doritorii pot aplica si pentru pozitia fixa din Bucuresti. We're all one big happy family!

Daca esti pasionat de burgeri in particular, sau de bucatarie in general, esti punctual, serios si profesionist in ceea ce faci, si vrei sa te alaturi unei echipe tinere, nu trebuie decat sa ne contactezi.

CERINTE

* minima experinta in bucatarie>6 luni
*seriozitate
*punctualitate
*abilitatea de a comunica si a relationa pozitiv cu ceilalti membri ai echipei
*experienta pe un post similar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Bonusuri de festival
Bonus de vanzari
Decontare transport
Transport, cazare, diurna (pentru evenimente in afara Bucurestiului)

Burger Van este primul food truck din Bucuresti. Cutreieram orasul si tara in lung si-n lat la festivaluri si evenimente, pentru a aduce oamenilor cei mai buni burgeri!