Bucatari si ajutori de bucatari

Wings Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam de urgenta bucatari si ajutori de bucatari cu experienta pentru restaurant cu specific international deschis recent in zona Romana. Restaurantul are un flux de clienti ridicat, motiv pentru care este nevoie sa suplimentam numarul de angajati din bucatarie. Pentru interviuri puteti suna si direct la 0213152089.

CERINTE

- capacitate de lucru sub stres
- abilitati de organizare eficienta a timpului de preparare a comenzii si de respectare a unui sistem stabilit de bucatarul sef
- indemanare si lucru rapid
- atentie la detalii
- capacitate de invatare rapida si de memorare a retetelor stabilite de bucatarul sef
- respectarea cu strictete a retetarului redactat de bucatarul sef

BENEFICII OFERITE

- mese incluse
- decontare transport

Companie ce activeaza in domeniul horeca, unul dintre cele mai mari proiecte din portofoliul firmei fiind un restaurant cu specific international situat central in capitala.