Bucatareasa si Menajera pentru familie Sector 4, Bucuresti

Familia Ionescu

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam o doamna de peste 40 de ani care sa se ocupe de menaj si de prepararea mancarii, preferabil cu experienta anterioara. Suntem o familie de 3 persoane (2 adulti si un bebelus de 8 luni), avem un catel si locuim intr-un apartament de 50 mp in zona Aparatorii Patriei, sectorul 4.

Periodicitate
- 2 sau 3 zile pe saptamana
- 8 ore pe zi

Menaj
- Apartamentul este format din 1 sufragerie, 1 bucatarie, 1 dormitor, 1 baie, 1 debara si 1 balcon exterior. Este dotat cu sistem video de monitorizare pentru siguranta bebelusului
- Ne place curatenia si incercam sa o mentinem cat de mult posibil, in acelasi timp punem accent pe detalii
- Pe langa intretinerea curateniei, periodic dorim si calcatul hainelor, curatarea frigiderului, dulapurilor, electrocasnicelor si tot ce este necesar de facut intr-o casa in functie de timpul disponibil
- Punem la dispozitie produsele si ustensilele de curatenie

Mancare
- Nu consumam carne si produse lactate. Incercam sa ducem un stil de viata sanatos si cat mai natural, sa gatim la aburi/cuptor si fara prajeli
- Retetele vor fi stabilite de comun acord
- Toate ingredientele vor fi cumparate in prealabil

CERINTE

Caracter candidat

Ne dorim o persoana care sa fie:
- Inimoasa
- Non-fumatoare
- Atenta la detalii
- Adaptabila si flexibila
- Deschisa si afectiva in relatia cu copiii

Mentionam ca inainte de a incepe va exista o perioada de proba de maxim 2 saptamani, care va fi platita.

Cerem recomandari de la familiile sau angajatorii anteriori, copie dupa buletin si ultima factura platita la utilitati.

BENEFICII OFERITE

Plata: 100 ron pe zi

DESCRIEREA FIRMEI

Familia Ionescu - persoana particulara