Lucratori comercial pentru statia ROMPETROL Mogosoaia

Standard Oil Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

BUCATAR/OSPATAR

Responsabilitati:
 Pregateste si serveste produsele din restaurantul statiei;
 Intocmeste stocul necesar mentinerii cantitatii optime a marfurilor si a produselor din statie;
 Participa la inventarierea produselor din statia de distributie carburanti;
 Asigura curatenia spatiului si a echipamentelor din restaurant conform standardelor igienico-sanitare.

LUCRATOR COMERCIAL

 Deruleaza activitatea de vanzare de combustibil si produse din magazin si de oferire de servicii clientilor in vederea fidelizarii acestora;
 Participa la gestionarea marfurilor si produselor petroliere din statie conform procedurilor si instructiunilor operationale ale grupului;
 Asigura curatenia din cadrul statiei de distributie carburanti conform standardelor igienico-sanitare.

CERINTE

Cerinte:
 Experienta in domeniul comertului sau intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj;
 Disponibilitate de lucru in ture;
 Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
 Loialitate, corectitudine si seriozitate

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
 Cursuri formare si dezvolatare profesionala;
 Pachet salarial format din parte fixa + bonuri de masa+ bonusuri de performanta ;

Persoanele interesate de aceasta oportunitate sunt rugate sa trimita CV-ul la e-mail razvanvictor.achim@gmail.com , cu mentiunea “Lucrator comercial sau Bucatar – Statia Rompetrol Chitila”.