Bucatar si Ajutor de Bucatar

Blue Margarita

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ajutor de Bucatar, pozitii full-time si part-time

Responsabilitati: spalare vase, curatarea spatiului de munca, pregatirea ingredientelor si asistarea bucatarului nostru sef la prepararea felurilor de mancare, comunicare cu restul echipei.

Bucatar full-time

Responsabilitati: pregatirea ingredientelor si asistarea bucatarului nostru sef la prepararea felurilor de mancare, respectarea retetelor si aspectului preparatelor, respectarea normelor de igiena si curatenie, comunicare cu restul echipei, munca sub presiune.

CERINTE

Restaurant nou, in proces de deschidere, specific international. Salariu negociabil in urma interviului, program flexibil, minim 6 luni experienta pe o pozitie similara. Oferim pozitie pe termen lung. Fiind un restaurant nou, cautam persoane care sa ramana cu noi pe termen lung, si carora sa le oferim posibilitati de invatare si promovare. Cerem seriozitate. Pentru a aplica va rugam sa ne trimiteti un CV la adresa contact@bluemargarita.ro . Mai multe detalii la numarul 0774656056.

DESCRIEREA FIRMEI

Restaurant