Bucatar pentru Hotel, Bucuresti

Adept Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel din Bucuresti angajeaza Bucatar

Responsabilitati:

- Sprijin optim pentru seful ariei/ turei de munca;
- Se organizeaza si munceste independent, sub supraveghere, in ariile individuale alocate in bucatarie;
- Responsabil de sarcinile alocate in toate ariile din bucatarie;
- Responsabil de indeplinirea tuturor sarcinilor, in concordanta cu toate standardele de servicii stabilite;
- Lucreaza in orice compartiment/ sectie al/ a Bucatariei atunci cand este necesar sau atunci cand acest lucru ii este cerut de unul din superiorii directi.

CERINTE

- Experienta - minim 6 luni experienta;
- Persoana serioasa, foarte organizata, punctuala si responsabila.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de calificare la locul de munca, mediu de lucru la standarde internationale;
- Posibilitati reale de avansare in cariera;
- Diverse beneficii in pachetul salarial.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze la numarul de telefon: 0758082984 sau adresa de mail: office@adepthr.ro .

Adept Human Resources ofera o gama flexibila de servicii de recrutare. Echipa noastra de consultanti este specializata in identificarea si atragerea talentelor pentru diverse roluri intr-un numar mare de industrii. Ne mandrim cu experienta si cunostintele acumulate atat in ceea ce priveste candidatii, cat si clientii, in industriile in care ne focusam. Avand in vedere know-how-ul acumulat de Consultantii nostri de-a lungul timpului, putem oferi o solutie in orice situatie.

Scopul nostru este sa construim parteneriate cu clientii nostri, nu sa actionam ca un simplu furnizor. Reusim sa facem acest lucru plecand de la o intelegere in profunzime a afacerii dezvoltate de catre acestia, a mediului in care activeaza si a cerintelor lor specifice. Ca rezultat, oferim un serviciu profesionist, personalizat si eficient din punct de vedere al costurilor.

www.adepthr.ro