Bucatar

Fidodava SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Trafalgar Pub, restaurant cu o traditie de 15 ani pe piata romaneasca, amplasat in centrul Bucurestiului (zona Calea Dorobanti) isi mareste echipa cu un nou Bucatar!

Descriere post:
- Prepararea produselor respectand retetarul si satisfacand exigentele clientilor;
- Preparare: gustări şi antreuri; semipreparate culinare (fonduri, sosuri, aspicuri, aluaturi şi aplicaţii ale acestora în preparate); tigai calde; supe, creme, ciorbe, consommé - uri, garnituri, salate, etc
- Decorarea farfuriilor si platourilor
- Mentinerea standardelor de igiena si calitate

CERINTE

- Experienta in bucatarie cu specific international sau romanesc, de minim 2 ani, pe preparate calde, este obligatorie!
- Pasiune pentru gastronomie;
- Simturi gustativ si estetic bine dezvoltate,
- Dinamism si abilitati de lucru sub presiune,
- Abilitati de lucru in echipa (comunicare, cooperare).

BENEFICII OFERITE

- Salariu peste media pietei;
- Tichete de masa;
- bonusuri

HR Solutio este solutia optima pentru problemele de resurse umane din organizatia dvs!

HR Solutio este un furnizor de servicii de resurse umane profesionale si profesioniste, de tipul:

- administrare de personal;

- recrutare si selectiei de personal/ executive search;

- sisteme de evaluare a performantelor angajatilor;

- dezvoltarea resurselor umane prin training, coaching, consiliere;

- dezvoltare organizationala;

- consultanta HR.