BTL PROJECT MANAGER

SC Smartpoint Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

- Coordoneaza activitatea echipei BTL din teren
- Realizeaza vizite pe teren
- Respecta si gestioneaza fiecare buget dat, specific pentru fiecare proiect
- Se implica activ in procesul de recrutare si formare a echipelor
- Planifica si organizeaza resursele umane, logistice si financiare
- Analizeaza si interpreteaza rezultatele obtinute de echipele din teren
- Centralizeaza informatiile si intocmeste rapoartele specifice fiecarui proiect

CERINTE

Candidatul ideal:

- Absolvent studii superioare
- Experienta minim 1 an in coordonare si gestionare proiecte ( Junior project manager, Field Manager Trainee- reprezinta avantaj)
- Engleza nivel B+
- Cunostinte avansate operare pachet Microsoft Office
- Carnet auto cat. B
- Capacitate de lucru in echipa si de organizare
- Abilitati de lucru cu termene limita
- Abilitati de lucru cu bugete

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de MKT si Comuinicare