Brutar si Ajutor Brutar

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele Clientului nostru, important lant de hypermarketuri prezent de 15 ani pe piata romaneasca, cautam Brutari cu experienta.
Mai multe detalii la telefon: 0747.775.501/ 0747.775.502/ 0747.775.506

Descrierea jobului

Realizeaza necesarul de marfa, calitativ si cantitativ;

Responsabil/ a cu tratarea si procesarea materiilor prime si a ingredientelor (faina, grasimi, zahar, sare, drojdie, apa, etc);

Prepara aluaturi si mixturi, conform retetei de productie si le toarna in forme;

Prepara paine, aluaturi din foi si alte produse de patiserie;

Este responsabil/a de calitatea si integritatea produselor expuse in raion;

Urmareste termenele de valabilitate si respecta normele de igiena si siguranta alimentara in zona de fabricatie si depozitare conform legislatiei in vigoare si Manualului de calitate intern;

Respecta fisele, reteta si metodologiile de fabricatie specifice raionului pentru a respecta si mentine standardele de calitate a produselor;

Asigura exploatarea utilajelor si echipamentelor de brutarie conform normelor de protectia muncii, igiena si curatenia la locul de munca.

Cerinte

Diploma de calificare in domeniupt Brutar.

2 ani experienta in brutarie reprezinta un avantaj;

Conditie fizica si de sanatate excelente;

Seriozitate, viteza de lucru ridicata;

Spirit de echipa, atitudine pozitiva in relatiile cu clientii si colegii;

Persoana riguroasa in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Beneficii

Tichete de masa;

Prima de sarbatori;

Decont Transport

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement