Brokeri Credite / Consultanti financiari

AKI Financiar Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferă consultanță clienților în alegerea celui mai potrivit tip de credit;
- Informează permanent clienții despre promoțiile curente, produse și servicii noi.

CERINTE

- dorinta de a face cariera in vanzari
- usurinta in relationarea cu clientii
- orientare catre castig

BENEFICII OFERITE

Poti sa castigi, in functie de efortul depus, un venit suplimentar sau un venit intreg in fiecare luna – totul depinde de tine
iti faci singur programul de lucru
Beneficiezi de credite in conditii exclusive, avantajoase
Participi la programul de training in vanzari
Te poți dezvolta profesional in cadrul companiei
Esti ajutat sa iti formezi un portofoliu de clienti, care sa iti aduca castiguri nelimitate

Credite Pentru Toti este marca sub care AKI Financiar Invest opereaza in Ploiesti, Bucuresti, Constanta, Iasi si Slobozia.
Grupul AKI, companie cu capital romanesc 100%, se ocupa cu intermedierea de credite si asigurari, consultanta fiscala si financiara.