Broker Imobiliar/ Partener Franciza

SC GLOBAL EXPERT REZIDENTIAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Crearea, sustinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
-Preluarea detaliata a informatiilor despre proprietati de vânzare sau închiriere
-Consilierea si reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare sau închiriere
-Consultanta imobiliara, asistenta si negociere în cadrul tranzactiilor imobiliare

CERINTE

-Persoana perseverenta, organizata, cu spirit competitiv
-Bune abilitati de negociere
-Deschidere catre lucrul în echipa
-Bune abilitati de relationare cu diverse categorii de persoane
-Cunostinte minime operare PC: Microsoft Office, Internet Explorer
-Disponibilitatea de a lucra atât la birou, cât si pe teren

BENEFICII OFERITE

-Departament administrativ Consilier imobiliar
-Comision 50-70%
-Partener GLOBAL ESTATES - comision 100%
-Academie imobiliara
-Decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea Companiei

Agentia imobiliara Global Expert Residential, cu punctul de lucru pe strada C.A. Rosetti, se remarca prin profesionalism, seriozitate, calitate si dorinta permanenta de a raspunde promt solicitarilor si necesitatilor clientilor nostrii.Daca iti doresti sa te dezvolti din punct de vedere profesional si ti-am starnit interesul, alatura-te echipei, primul pas fiind trimiterea unui CV pentru stabilirea un interviu impreuna!