Broker imobiliar / Partener 21imobiliare

21imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul imobiliar este expertul (sau persoana bine pregatita, daca vi se pare exagerat cuvantul “expert” in unele cazuri) care ne consiliază atunci când vrem să vindem, cumpărăm, sau pur şi simplu să închiriem o proprietate, indiferent dacă vorbim de apartamente, garsoniere, case, vile sau terenuri.
Responsabilitati:
-prospectare pe segmentul rezidential;
-identificarea ofertelor imobiliare si aducerea lor in portofoliu;
-prelucrarea ofertelor existente;
-preluarea clientilor si identificarea cerintelor acestora in scopul de a realiza o cat mai buna colaborare cu acestia;
-urmarirea si indeplinirea tuturor etapelor aferente tranzactiilor imobiliare;
-mentinerea unei bune relatii cu clientii companiei si dupa inchiderea tranzactiei.

CERINTE

-spirit antreprenorial;
-experienta minima de 6 luni in imobiliare / vanzari
-studii medii sau superioare;
-abilitati de negociere si de comunicare;
-abilitati de munca in echipa, persoana dinamica si sociabila;
-entuziasm;
-imagine;
-conduita;
-dedicare;
-energie;
-dorinta de succes.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-mediu de lucru motivant intr-o echipa de profesionisti;
-training continuu aigurat de profesionisti cu experienta in domeniul imobiliar;
-CRM cu administrare online- soft imobiliar in care iti poti adauga un numar nelimitat de oferte.
-promovarea ofertelor prin feed automat pe portaluri precum: 21imobiliare.ro , imobiliare.ro, imopedia.ro, tocmai.ro, mercador.ro, magazinuldecase.ro, titirez.ro, Imobiliare-info.ro, anunturi-imobiliare.net, anuntimobiliar.ro, argesimobiliare.ro, vanzari-case.eu, vanzari-terenuri.eu, vanzariapartamente.eu, anuntimobiliar.com, oferte-imobiliare.net, vanzari-garsoniere.ro, Imobiliare-net.ro, imobiliare24.ro etc.
-cont personalizat 21imobiliare- adresa de email personalizata de forma prenume.nume@21imobiliare.ro
-suport NON-STOP;
-leadership;
-autonomie;
-recunoastere si premiere;
-te promovam eficient pentru a deveni tu insuti un brand;
-independenta,propriul tau sef;
-castiguri nelimitate - COMISION PANA LA 100%.

21imobiliare este prima companie din Romania care se adreseaza agentului imobiliar interesat sa opereze in mod independent. 21imobiliare ofera servicii complexe de consultanta si management orientate catre agentii imobiliari interesati de performanta in domeniul imobiliar. Ne dorim o echipa puternica la nivel national si o baza de date complexa, actualizata, care sa acopere toate segmentele de piata. Impreuna cream cea mai mare retea imobiliara din tara, gata sa ofere clientilor interesati orice tip de proprietate. Implementam cea mai buna metoda de a face “imobiliare”. Daca esti in cautarea unui loc de munca sau vrei sa iti deschizi propria afacere in domeniul imobiliar, ai ajuns unde trebuie. Ne intereseaza ca agentii 21imobiliare sa devina agenti de top, cu castiguri mult peste media celorlati agenti.