BROKER IMOBILIAR

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea portofoliului de clienti pe segmentul „terenuri si investitii”
Extrage din piata ofertele, consiliaza proprietarii/clientii

Se ofera:

Salariu fix + cheltuieli combustibil, + % atractiv din comisionul incasat al agentiei

CERINTE

Experienta in domeniul vanzarilor, experienta in domeniul imobiliar ca Broker Imobiliar reprezinta avantaj
Persoana proactiva, prezentabila, dornica sa aiba o colaborare pe termen lung
Permis cat. B, posibilitatea de a face deplasari decontate cu auto personal
Limba engleza nivel conversational

BENEFICII OFERITE

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.