Broker Imobiliar

Ideal Media Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intr-un job de broker imobiliar vei avea urmatoarele responsabilitati:
intermediere intre vanzator si cumparator ;
creare unei baze de date de cumparatori;
identificarea persoanelor care doresc sa faca achizitii imobiliare;
gasirea de nise pe piata pentru dezvoltarea de parteneriate;
promovarea ofertelor pentru potentialii clienti;
atingerea targetului lunar de contracte;
consilierea clientilor si ajutor la intocmirea dosarului de finantare.

CERINTE

Daca esti foarte serios, organizat, comunicativ, plin de energie si flexibil, atunci esti cea mai potrivita persoana si vei fi cel mai bun broker imobiliar. Experienta in domeniul imobiliar nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- comision progresiv in functie de realizari;
- venit mediu de 500 - 1.500E/luna
- mediu profesionist si instrumente moderne de lucru;
- instruire permanenta in tehnici de vanzare/negociere;

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari Ansambluri Rezidentiale Noi Bucuresti/Ilfov.