BROKER DE ASIGURARI / CREDITE

CAMPION BROKER ASIGURARE - Best Avantaj Agent de Asigurare SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Anuntul este valabil pentru orice zona a tarii, se adreseaza agentilor de asigurari si asistentilor in brokeraj.
- Dezvoltarea portofoliului de clienti.
- Subscrierea contractelor de asigurari generale pentru persoanele fizice si juridice.
- Contribuie activ la dezvoltarea membrilor echipei de vanzari si ofera suport;

CERINTE

Portofoliu de clienti.
Detinere cod RAF.
Echipa de vanzari de minim 3 agenti, se poate si fara agenti in situatia in care valoare primei subscrise lunar este considerabila.
Cunoasterea pietei asigurarilor si a produselor de asigurari..

BENEFICII OFERITE

- Comision de pana la 80% din valoarea comisionului incasat de broker.
- Venituri garantate din comisioane
- Castiguri nelimitate in directa concordanta cu realizarile ( realizarii proprii si realizarile echipei MLM).
- Bonusuri in functie de volum si valoare
AVANTAJE:
- Afacere proprie bazata pe Contract de Mandat, fara targhet lunar sau anual.
- Oportunitatea unei cariere de succes intr-o companie solida si dinamica.
- Posibilitatea de a promova in cariera.

DESCRIEREA FIRMEI

CAMPION BROKER DE ASIGURARE
INTERMEDIEM TOATE TIPURILE DE ASIGURARI.