BRAND MANAGER/VANZARI ECOGRAFE www.danson.ro

DANSON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvolta Brandul de furnizor de ECOGRAFE si alte aparate medicale
-Dezvolta portofoliul de Clienti din CLINICI,SPITALE SI CABINETE PRIVATE din ZONA ALOCATA prin vizite,contacte telefonice, e-mail,
-Se ocupa de mentinerea Brandului de firma
-Organizeaza cursuri pentru medici si actiuni de marketing
-Participa la targuri si expozitii la CONGRESE de specialitate in MEDICINA;

CERINTE

- Absolvent Facultate sau colegiu profil medical/ tehnic/economic.
-cunostinte tehnice despre aparate medicale si despre ecografe, vezi www.danson.ro
-domiciliul in BUCURESTI , TIMISOARA , ARAD , SIBIU , CLUJ-NAPOCA,IASI,CONSTANTA
-experienta de 3-5 ani in marketing/vanzari aparate medicale sau functii colaterale
-abilitati de comunicare, putere de convingere
-cunoasterea tehnicilor de vanzare,
-perseverent pentru indeplinirea obligatiilor
-cunoscator al sectorului medical,dornic de afirmare si castig.
- Limba engleza mediu-avansat ,scris-vorbit
- Carnet B

BENEFICII OFERITE

salariu fix si comision din vanzarile firmei ,training-specializare. bonificatii,mobil,LAPTOP

Reputatia firmei DANSON este bine cunoscuta in Romania, prin diversitatea mare de aparate medicale, fiabile si la un pret redus, dar mai ales prin introducerea primului ECOGRAF TRIDIMENSIONAL, in anul 1998, ce a revolutionat imagistica medicala.
Firma DANSON a fost fondata in anul 1993 si este specializata pe IMPORTUL, DISTRIBUIREA si
SERVICE-ul pentru Aparate Medicale, asigurand de asemenea, materiale consumabile si asistenta tehnica in garantie si postgarantie prin specialisti proprii.
Ne place sa auzim ca suntem lideri de opinie.
Firma DANSON ocupa un loc din ce in ce mai important in ierarhia furnizorilor de aparatura medicala. DANSON, poate utila practic orice cabinet sau spital indiferent de specialitate.