Brand Ambassador

CLOCK ADVERTISING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Brand Ambassador in orasele Bucuresti, Calarasi, Giurgiu, Iasi si Ramnicu Valcea. Se lucreaza cate 6 h / zi - de marti pana sambata.

CERINTE

Cerinte
Daca esti o persoana:
- comunicativa,
- dinamica,
- zambitoare,
- entuziasta,
- sociabila,
- cu o atitudine pozitiva,
- ai putere de convingere si abilitati de vanzare
- disponibilitate pentru un program flexibil,
si vrei sa te alaturi echipei noastre,

te asteptam sa aplici pentru job, urmand a fi contactata ulterior pentru sustinerea unui interviu.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant; program flexibil, posibilitate de angajare intr-o companie multinationala.

Infiintata in 2002, Clock Advertising este o agentie de publicitate, specializata in BTL si Field Marketing (promotii, mercantizare, evenimente) cu un portofoliu de clienti ce include companii importante ca P&G, BAT, Nestle,Unilever, Star Foods, Pepsi, Caroli Foods, etc.