Bone si menajere

Cleaning & Babysitting RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie cu 20 % comision, recruteaza bone si menajere, pentru domnisori si domnisoare cu varsta intre 0-4 ani, Pipera, Baneasa si alte zone din Bucuresti.
Salarii 1.400 - 2.000 Lei, (in functie de educatie, program,experienta , etc.), contract munca, decontare transport.Pentru menajere obligatoriu experienta si recomandari.
Ca bona se poate si doar experienta ca mama.
Sunati sau sms. Adriana, 0726334403

CERINTE

Suntem specialisti in domeniul recrutarii de bone, infirmiere persoane in varsta sau bolnave si menajere.

Personalul poate lucra 4-10 h/zi la domiciliu sau in regim intern (cu cazare).

Curatenia pentru firme poate sa includa detergenti, ustensile si echipament pentru efectuarea curateniei la nivel calitativ ridicat. Raportul calitate-pret este avantajos pentru orice client.

Avem supervizori care vor tine legatura direct cu dvs., puteti comunicata astfel toate problemele/cerintele referitoare la cleaning.