Bona zona Pta Victoriei, copil 9 luni. 1500 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un baietel de 9 luni. Zona: Pta Victoriei. Programul: in primele luni 4 ore pe zi, din toamna se va trece la program de 9 ore, L-Vi .Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei. Salariul: 1500 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un baietel de 9 luni. Zona: Pta Victoriei. Programul: in primele luni 4 ore pe zi, din toamna se va trece la program de 9 ore, L-Vi .Atributii: ingrijit, supraveghere copil, activitati specifice varstei. Salariul: 1500 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.