Bona, Sos Panduri, 8 ore, 1700 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu o baietel de 5 luni angajeaza urgent o bona, pentru program 8 ore de luni pana vineri. Zona Sos Panduri.
Ne dorim o bona nefumatoare, haioasa, educata, extrem de corecta si blanda, care sa cunoasca tehnici de prim-ajutor
Salariul 1500-1700 lei.
Ne intereseaza si o bona part time.
Suntem agentia Cleaning & Babysitting RO, practicam un comision de 20% doar din primul salariu.
Rugam sunati imediat la 0721796468 pentru o programare.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.