Bona pentru Filip de 6 luni, 1700 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eu sunt Filip, am 6 luni si am nevoie de o bona draguta, calma, vesela, care sa vina la mine acasa de luni pana vineri, intre 8 si 10 ore sa imi zambeasca, sa imi spuna povesti, sa imi cante, sa imi pregateasca mancarica, sa imi calce si spele hainutele si care sa aiba grija de mine pana cand ma fac mare. Mami mi-a spus ca-i poate oferi bonei mele un salariu de 1700-2000 lei.
Pentru ca eu sunt mic si mami foarte ocupata o puteti suna pe Marina de la agentia Cleaning & Babysitting RO.

CERINTE

Pentru ca eu sunt mic si mami foarte ocupata o puteti suna pe Marina de la agentia Cleaning & Babysitting RO. Ea este prietena mea si ma ajuta.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.