Bona part time, zona Mall Baneasa

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru un copil de 2 ani si 6 luni, ce locuieste in zona Mall Baneasa. Program part time de la 13:30 la 18:30. Daca copilasul se imbolnaveste se va lucra de dimineata. Avantaj daca aveti curs de bona, curs de prim ajutor, specializari, studii superioare, limba engleza. Salariul 1500 lei.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru un copil de 2 ani si 6 luni, ce locuieste in zona Mall Baneasa. Program part time de la 13:30 la 18:30. Daca copilasul se imbolnaveste se va lucra de dimineata. Avantaj daca aveti curs de bona, curs de prim ajutor, specializari, studii superioare, limba engleza. Salariul 1500 lei.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.