Bona part time, zona 1 Mai, 1200 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru o familie cu 2 copii in varsta de 9 si 7 ani. Zona: 1 Mai. Programul: part time, de la ora 12 la ora 18, L-Vi. .Atributii: supravegheat copii, menaj pentru copii, gatit pentru ei si insotit la activitati. Salariul: 1200 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine.

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru o familie cu 2 copii in varsta de 9 si 7 ani. Zona: 1 Mai. Programul: part time, de la ora 12 la ora 18, L-Vi. .Atributii: supravegheat copii, menaj pentru copii, gatit pentru ei si insotit la activitati. Salariul: 1200 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare, avantaj studii superioare si cunoasterea unei limbi straine.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.