Bona nou nascut, zona Aviatorilor, 1800 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari pentru nou nascut. Zona: Aviatorilor. Programul: in primele 2 luni se va lucra in regim intern urmand a se trece apoi la un program de 10 ore, L-Vi .Atributii: doar atributii legate de bebe. Salariul: 1800 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare. Angajare imediata!

CERINTE

Bona cu experienta si recomandari pentru nou nascut. Zona: Aviatorilor. Programul: in primele 2 luni se va lucra in regim intern urmand a se trece apoi la un program de 10 ore, L-Vi .Atributii: doar atributii legate de bebe. Salariul: 1800 lei. Cautam persoane iubitoare, blande, calme, nefumatoare. Angajare imediata!

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.