Bona/Menajera, zona Lahovari-Romana

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam bona cu experienta si recomandari, dispusa sa faca si menaj sau menajera cu experienta si recomandari care sa fi avut grija si de copii.
Familie cu 2 copii de 3 si 4 ani, ce merg la gradinita.
Programul este de luni pana vineri de la ora 14:00 la ora 22:00, o data la 3 zile doamna va pleca la ora 19 sau 20. In unele situatii va fi nevoie de ore suplimentare,platite separat cu 10 lei/ora. Daca doamna are disponibilitate se poate lucra si in weekend, platit separat.
Atributii: menaj, spalat, calcat haine, dat cu mopul, facut ordine in casa, spalat vase, pregatit mancare pentru copii, stat cu copiii. Uneori mers cu soferul familiei pentru a lua copii de la gradinita.
Zona Lahovari – Romana.
Salariul va fi intre 1500-1900 cu orele suplimentare platite separat cu 10 lei/ora.
Se cauta o doamna educata, cu studii superioare, calma, cu varsta cuprinsa intre 40-55 ani, disponibila pentru o colaborare pe term lung.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.