Bona, menajera, ingrijire varstnici - Acceda

Acceda

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acceda - firma de plasare de personal fara taxe de mediere - ofera locuri de munca in Bucuresti de:
- bona / bone / babysitter;
- menajera / menajere;
- ingrijire bolnavi / batrani.
Prin noi va puteti gasi un loc de munca de bona / menajera / ingrijire batrani FARA SA PLATITI NICIO TAXA SI NICIUN COMISION.

Persoanele interesate sa lucreze in orice locatie din tara sau din strainatate sunt invitate sa isi completeze CV pe site-ul de recrutare BonaMenajBatrani.ro, pentru a putea fi contactate direct de familiile angajatoare.

CERINTE

- experienta pe un post similar / inclinatie nativa pentru a lucra in domeniu
- in putere, cu experienta de viata
- curata
- respectuoasa
- responsabila
- de incredere

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de plasare de personal casnic fara taxe de mediere.
Ajutor in gasirea unui loc de munca in Bucuresti complet gratuit, FARA COSTURI, FARA COMISIOANE PENTRU DUMNEAVOASTRA.