Bona, menajera, ingrijire varstnici - Acceda

Acceda

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acceda - firma de plasare de personal fara taxe de mediere - ofera locuri de munca in Bucuresti de:
- bona / bone / babysitter;
- menajera / menajere;
- ingrijire bolnavi / batrani.
Prin noi va puteti gasi un loc de munca de bona / menajera / ingrijire batrani FARA SA PLATITI NICIO TAXA SI NICIUN COMISION.

Persoanele interesate sa lucreze in Bucuresti sunt rugate sa trimita CV la officeatacceda.ro.

Persoanele interesate sa lucreze in orice locatie din tara sau din strainatate sunt invitate sa isi completeze CV pe site-ul de recrutare BonaMenajBatrani.ro, pentru a putea fi contactate direct de familiile angajatoare.

CERINTE

- experienta pe un post similar / inclinatie nativa pentru a lucra in domeniu
- in putere, cu experienta de viata
- curata
- respectuoasa
- responsabila
- de incredere

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de plasare de personal casnic fara taxe de mediere.
Ajutor in gasirea unui loc de munca in Bucuresti complet gratuit, FARA COSTURI, FARA COMISIOANE PENTRU DUMNEAVOASTRA.

Tel.: 0770.983.382
e-mail: office@acceda.ro
www.acceda.ro
www.bonamenajbatrani.ro