BONA, MENAJERA, INGRIJIRE BATRANI

PROFILES RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam bona, menajera, persoana ingrijire batrani pentru familii deosebite din Bucuresti.

Programul de lucru este diferit in functie de solicitarile familiilor angajatoare:
- full-time (8-10 ore/zi, de Luni pana Vineri)
- part-time (1-3 zile/saptamana)
- intern (cazare, hrana si transport asigurate de angajator)

CERINTE

- experienta anterioara (reprezinta avantaj);
- nivel de studii medii / superioare;
- cunoasterea unei limbi straine reprezinta avantaj;
- persoana serioasa, proactiva, discreta, interesata de o colaborare pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

Activitatea se va desfasura in conditii exceptionale la domiciliul familiilor angajatoare.

Oferta salariala va fi discutata in functie de experienta anterioara si de tipul activitatii.

Profiles Recruitment reprezinta o firma de recrutare, selectie si plasare de personal acreditata ANOFM ca furnizor de servicii de mediere a muncii pe piata interna din anul 2004.

CE NE RECOMANDA?

12 Ani in care activitatea desfasurata a fost ghidata de seriozitatea si profesionalismul cu care a fost tratata si solutionata fiecare cerere de angajare personal.

PROFESIONALISM – reprezentat de calitatea serviciilor oferite, de pregatirea personalului nostru, de candidatii prezentati pe lista scurta

EFICIENTA – reprezentata de promtitudinea cu care solutionam cererile primite

SIGURANTA – reprezentata de seriozitatea cu care sunt efectuate verificarile si testarile pentru fiecare candidat prezentat